Nezařazené

Vyřešit nedostatek financí lze i bez pomoci bank

Potřebujete si poměrně akutně půjčit peníze, ale do banky chodit nechcete? Nebo jste zde naopak už byli, ale dostalo se vám tu odmítnutí kvůli nějakému drobnému záznamu v registru či nízkému platu? Je potřebné si uvědomit, že banky NEJSOU jediné řešení. Právě naopak, velmi sinými konkurenty jsou nebankovní společnosti s jejich atraktivními produkty, jako je například americká hypotéka nebankovní. Využijte proto raději spíše tuto možnost, která pro vás bude po všech směrech přijatelnější a příjemnější.

Ručte svou nemovitostí

Žádné dokazování příjmů, žádné zamítání žádostí kvůli registrům dlužníků, žádné výpočty bonity. Abyste získali úvěr od těchto společností, tak musíte prakticky jen jediné, a to zaručit se svou nemovitostí. Ta bude totiž pro banku představovat hmotnou jistotu toho, že kdybyste se rozhodli přestat splácet a podobně, tak že své peníze uvidí zpět. Nebojte se ale, ačkoliv to zní trochu strašidelně, není se čeho bát. Je to skutečně jen pojistka, pro ten nejhorší případ. Pokud jste ale připravení splácet a řešit veškeré případné problémy napřímo, tak se není čeho obávat. Nikdo vám vaši nemovitost rozhodně nesebere.

Jak takovýto úvěr získat?

Pokud vás americká hypotéka zaujala, tak vás určitě také zajímá, jak ji získat, co všechno to obnáší, a co pro to musíte udělat.

 

  • Zašlete prostřednictvím formuláře online své kontaktní údaje
  • Nafoťte nemovitost, kterou budete chtít ručit (fotografie interiéru i exteriéru)
  • Vyčkejte na kontaktování specialistou, který s vámi vše srozumitelně probere

 

I když by měl být individuální přístup samozřejmostí, spousta subjektů na to stále zapomíná. Nebankovní společnosti si na tom však zakládají, každého klienta berou zodpovědně a snaží se najít co nejschůdnější cestu k tomu, jak mu pomoci, a zbytečně jej nezatížit přehnaně vysokou půjčkou.