Nezařazené

Americká hypotéka, se kterou použijete finance do podnikání

Podnikání nás často stojí spoustu sil a nejenom naší píle a práce, ale také financí. Musíme do něj vložit spoustu finančních prostředků, které se nám však často nevrátí tak brzo, jak bychom potřebovali. Pokud jste se dostali do podobné prekérní situace, pak jste možná v nesnázích, ze kterých nevíte, jak se dostat ven. Řešením je však americká hypotéka bez dokládání příjmů, která je neúčelná, takže peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem, ale musíte je vložit do svého podnikání. Jak můžete s penězi naložit?

– Zaplatit účty dodavatelům.

– Poplatit ostatní dluhy a výdaje za zaměstnance.

– Můžete zaplatit veškeré mzdy, zákonné pojištění, sociální a zdravotní.

– Vyplatíte se z exekucí, v případě, že jste již ve větších problémech.

– Použijete peníze na nákup zboží nebo materiálu.

– Poplatíte veškeré náklady spojené s provozem vašeho podnikání, nájmy, paušály a podobně.

– Peníze můžete využít na překlenovací období, kdy nemáte dostatek financí, abyste zaplatili DPH spolu s ostatními výdaji.

– Nakoupíte nové stroje nebo jiné zařízení.

– Peníze můžete využít na cokoliv, co se podnikání týká.

Půjčka pro každého podnikatele

Tato hypotéka se týká podnikatelů. Jedná se o neúčelnou půjčku, takže jak jsme si již řekli, peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem, ale musíte je vložit prokazatelně do podnikání. Ručíte vlastní nemovitostí. Úrok se v této oblasti pohybuje přibližně od 6 do 11% p.a. V tomto případě však nemusíte dokazovat, na co jste peníze použili.

Americká nebankovní hypotéka má více možností, jak ji můžeme využít. Stačí nás kontaktovat a my vám vytvoříme návrh přímo na míru. Vyřešíme každou i sebesložitější situaci. Ke všem podnikatelům i živnostníkům a soukromníkům máme stejný přístup. Ať máte malý obchůdek nebo obrovskou společnost či korporaci. Přistupujeme ke všem s individuálním přístupem.