Nezařazené

Americká nebankovní hypotéka

Peníze jsou prostředky, bez kterých život není snadný, a když jich chybí víc než dost, tak je nutný úvěr nebo hypotéka. Jedině tímto způsobem se spousta lidí dostane ke svým vytouženým cílům a k dořešení problémů.

Pokud chcete žádat o vysoký úvěr na bydlení, tak nejlepším řešením je hypotéka. Pokud potřebujete stejné peníze, ale bez dokládání účelu, tam od toho je americká nebankovní hypotéka.

Produkt, který nabízejí i banky, ale za mnoha přísnějších podmínek než nebankovní společnosti. Rozdíl spočívá v tom, že na nebankovní úvěr dosáhne mnohem více klientů než v bance. Banky lustrují nejen příjmy a požadují určitou výši, ale také prohlížejí registry dlužníků a zkoumají bonitu klienta. Jakmile je někde nějaký problém, tak žádost klienta zamítnou a zavřou se před ním všechny možnosti.

Nebankovní společnosti v tomto směru upouštějí a dokážou pomoct i klientům, kteří se topí v dluzích. Vysoká částka se splátkami rozloženými třeba na 30 let jim může zachránit kůži a mnohdy i střechu nad hlavou.

Dále můžou peníze využít nejen na bydlení a dluhy, ale třeba na start do podnikání, studia, dovolenou, cestování, rekonstrukci a podobně.

Vyřízení je celkem jednoduché a obvykle online. Nepotřebujete desítky dokumentů k tomu, abyste se dozvěděli, jestli vaše žádost byla schválena či zamítnuta. Do 24 hodin znáte odpověď a můžete se podle toho zařídit dál.

Podmínkou je zástava nemovitosti jako ručení závazku a z tržní hodnoty této nemovitosti můžete získat maximální možnou částku, která je u každé společnosti individuální. Maximální hranice je 95 %. Může se stát, že shovívavost společnosti je podmíněna vyšším úrokem, nižší částkou k půjčení a podobně.

V každém případě je jeden velký úvěr lepší řešení než několik malých, a to i kvůli splácení. Často se stává, že jeden velký úvěr znamená nižší měsíční splátku než několik malých úvěrů.