Nezařazené

Stoprocentní nákladů z hypotéky je minulostí

.

Určitě jste slyšeli o tom, že existuje 100% hypotéka. Ačkoliv se ve své podstatě jedná o velmi zajímavý úvěr, i přesto byla takto nastavená hypotéka zrušena. Můžete se ptát kohokoliv, a vždy se dozvíte jeden jednoduchý důvod, proč tato hypotéka není tou nejlepší volbou. Může se totiž zdát, že stoprocentní pokrytí nákladů je skvělé, avšak musíte vzít současně s tím v potaz to, že při uplatnění tohoto úvěru se nepředpokládá žádná Vaše počáteční investice. To znamená, že nejspíše nemáte našetřené žádné peníze, což je v případě investice do nemovitosti velmi nevýhodné.

Neriskujte nebezpečí spojené s tímto úvěrem

Jestliže věříte tomu, že tento úvěr je řešením Vašich požadavků, pak byste to měli ještě několikrát promyslet. Hypotéka je obecně velmi náročný úvěr, u kterého si musíte být stoprocentně jisti. Pokud tomu tak není, není možné očekávat jakkoli jednoduché a bezproblémové splácení, což zvláště u nebankovní společnosti může být velký problém. Pakliže se tedy nechcete vystavovat jakýmkoliv problémům, bude vaší volbou bankovní úvěr nebo velmi kvalitně nastavený úvěr od nebankovní společnosti.

.

Proč je lepší mít předem něco našetřené?

  • Ušetříte na splacených úrocích
  • Budete mít jistotu, že máte na splácení peníze
  • Již ze začátku budete mít z určité části splacený daný objekt

Je zkrátka zřejmé, že mít takto předem financovanou nemovitost se vyplatí. Je však otázkou, zdali je skutečně nutné investovat v počátcích třeba i 30 %, jak některé společnosti chtějí. Proto se je dobré se informovat o možnostech, které v této oblasti máte, a právě na základě toho se rozhodnout pro jednu konkrétní hypotéku. Určitě to pro Vás bude mnohem vhodnější nežli se trápit s úvěrem, který nesedí všem Vašim požadavkům. Stačí proto kontaktovat vhodnou nebankovní společnost, se kterou bude nastavení úvěru velmi jednoduché.

.