Nezařazené

Úvěr na cokoliv a bez zkoumání registrů?

Získat úvěr na cokoliv není zas tak složité, ale u spotřebitelských úvěrů se jedná o nízké částky, které často vaše potřeby zcela nepokryjí. Proto je nejlepším řešením hypotéka, ale tak je stvořená pouze na řešení bydlení. Ale je tady ještě ta americká, z které peníze můžete využít na úplně všechno.

Ale radovat se můžete jen do té doby, než zjistíte, že nemáte nemovitost k ručení nebo máte záznamy v registrech dlužníků. V tomto případě vám banka určitě nepůjčí ani na spotřebitelský úvěr.

Hypotéky se vzdávat nemusíte, protože jsou ještě nebankovní společnosti a od nich americká hypotéka bez registru. V praxi to znamená, že nějaká nebankovní společnost vám půjčí peníze oproti zástavě nemovitosti na cokoliv, a ještě bez toho, aby lustrovala, jestli nemáte záznam v registrech dlužníků. Tím se vám zvyšuje šance, že peníze získáte.

U amerických hypoték však počítejte tím, že budou dražší než ty běžné, které jsou určené na bydlení nebo že nezískáte maximální částku z ceny nemovitosti. Je to kompenzace za to, že peníze využijete, na co budete chtít a mnohdy i na vyplacení dluhů či exekucí nebo jiných půjček. Je tam vysoké riziko, že se můžete dostat do potíží.

Vyřízení bývá celkem jednoduché a obvykle formou online, čím si zachováte diskrétnost a soukromí. Do 24 hodin znáte odpověď a všechno ostatní má rychlý spád. Podmínky si pozorně prostudujte a rozhodně neplaťte žádné poplatky předem. Solidní společnost má tyto poplatky zahrnuté v půjčené částce, takže nemá potřebu poplatků předem.

Maximální doba splatnosti bývá i v tomto případě na 30 let, ale nebankovní společnosti si můžou určit dobu splatnosti i mnohem kratší kvůli riziku, které jim hrozí, protože nemají přísné podmínky pro získání jako v bance a klienti se záznamem v registrech jsou přece jenom rizikoví.

Řádné a včasné splácení je podmínkou i v tomto případě a porušení vás může stát i střechu nad hlavou.